POTEZI KOJI SU NOKAUTIRALI CRNU GORU: Ovako je Srbija dala dva gola za tri minuta (VIDEO)

17. 10. 2023. u 22:29

FURIOZNIH četiri minuta za Srbiju. Toliko je bilo potreno "orlovima" da postignu dva gola protiv Crne Gore.

ПОТЕЗИ КОЈИ СУ НОКАУТИРАЛИ ЦРНУ ГОРУ: Овако је Србија дала два гола за три минута (ВИДЕО)

Najpre je Aleksandar Mitrović u 73. minutu doneo vođstvo našoj reprezentaciji od 2:1, a potom se u strelce upisao i Dušan Tadić.

Divna akcija "orlova" donela im je prednost u 73. minutu. Lukić je na levom krilu dodao loptu rezervisti Sergeju Milinkoviću Saviću, ovaj petom "produžio" za kapitena Tadića, koji je s leve strane idealno, na rubu peterca, uposlio napadača Al Hilala, što je ovaj iskoristio da postigne i svoj drugi gol Crnoj Gori na ovom meču.

Potom je na scenu stupio kapiten "orlova". Pogrešio je Marušić, a igrač Fenerbahčea nije se libio da sa distance uputi šut koji je bio sjajan i koji je završio iza leđa Mijatovića.

Dramatičnu utakmicu Srbija - Crna Gore mogli ste da pratite na portalu "Novosti".

BONUS VIDEO: Nestvarno - ovo su Rusi zasvirali kada su fudbaleri Zvezde izašli na teren u Sankt Peterburgu