"LUDNICA" U MILANU: Inter ponizio gradskog rivala

16. 09. 2023. u 20:47

Fudbaleri Intera savladali su ekipu Milana na stadionu "Đuzepe Meaca", a rezultat je bio više nego ubedljiv - 5:1.

ЛУДНИЦА У МИЛАНУ: Интер понизио градског ривала

Tanjug/AP

Već u petom minutu gol za Inter, domaćin na današnjem meču je poveo golom Mkhitarijana, koji je sačekao loptu na petercu nakon pokušaja Dimarka.

Francuz Markiz Tiram je u 38. minutu povisio na 2:0. Milan je u 57. minutu smanjio, gol je dao Rafael Leao.

Lautaro Martinez je u 69. minutu primio loptu u kaznenom prostoru, uputio povratni pas za Mihtarijana koji rešava pitanje pobednika.

Tanjug/AP

Do kraja još dva gola u mreži Milana Igrao se 79. minut kada je Teo Ernandez bio neoprezan, napravio je penal, a siguran izvođač bio je Hakan Čalhanoglu za 4:1. Konačan rezultat postigao je Fratezi u trećem minutu nadoknade.

BONUS VIDEO: Barselona proslavila titule: Hiljade navijača pozdravilo fudbalere i fudbalerke