JOŠ JEDAN FUDBALER SITIJA U BARSELONI: Portugalac zbog nesuglasica sa Gvardiolom pozajmljen kataloncima
Portugalski fudbaler Žoao Kanselo provešće sezonu 2023/24. u dresu Barselone, pošto je katalonski klub ozvaničio dolazak igrača Mančester sitija na jednogodišnju pozajmicu.
FOTO: M. Vukadinović
Kanselo je imao nesuglasice sa Gvardiolom, zahtevao je da ima više minuta što mu ovaj trener nije omogućio i odlučio se karijeru da nastavi u Barseloni.
Za Građane je Kanselo zabeležio 154 nastupa, a prolećni deo prethodne sezone je proveo na pozajmici u Bajernu. Prethodno je nastupao još za Juventus, Valensiju, Inter i Benfiku.
BONUS VIDEO: Bogdanović razočaran nakon poraza od Italije
Preporučujemo
BOGDAN: IZGUBIO SAM GLAVU! Srbija izgubila od Italije, biti ili ne biti sa Dominikanom
02. 09. 2023. u 10:00
"NE ZANIMA ME..." NBA zvezda preti Srbiji pred duel "orlova" i Dominikanske Republike na Mundobasketu 2023
01. 09. 2023. u 18:56 >> 18:56
TRLjAJU RUKE U ZVEZDI: Brazilski plejmejker presudio Kanadi na Mundobasketu
01. 09. 2023. u 17:37
ŠOK ZA ŠOKOM NA MUNDOBASKETU: Svetski prvak izgubio i došao na korak od eliminacije
01. 09. 2023. u 13:44
VLAHOVIĆ ZBOG POVREDE PROPUŠTA I ROMU: "Vučica" ima šansu da izbije na drugo mesto
JUVENTUS i Roma ukrstiće koplja u subotu uveče u Torinu, u direktnom duelu ekipa koje imaju jasnu ambiciju da sezonu završe među prva četiri tima Serije A. Tip vam je spremio analizu ove utakmice sa predlozima naših tipstera.
20. 12. 2025. u 10:06
SRBIJA I ALBANIJA ODLUČUJU - IDE LI SRBIJA NA OLIMPIJADU? Tako je rešeno na svetskom nivou...
Najnovije vesti iz fudbala su više nego zanimljive.
17. 12. 2025. u 15:11
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (0)