MESI JE NEZAUSTAVLJIV: Argentinac postigao prvenac u MLS

27. 08. 2023. u 09:27

LIONEL Mesi pruža sjajne partije od kada je došao u Inter Majami. Argentinac je uspeo da se upiše u strelce i na debiju u MLS-u.

МЕСИ ЈЕ НЕЗАУСТАВЉИВ: Аргентинац постигао првенац у МЛС

Tanjug/AP

On je od dolaska u Sjedinjene Američke Države na devet utakmica postigao 11 golova, a sada je bio u pobedi nad Njujork Red Bulom od 2:0 uspeo da postigne drugi pogodak.

Mesi je priliku na ovoj utakmici dobio u drugom poluvremenu. Igrao se 89. minut kada je fantastičnu akciju tima sa Floride krunisao golom.

Inter Majami je od dolaska Lionela Mesija osvojio već jedan trofej. Slavili su u Liga Kupu posle pobede nad Nešvilom nakon boljeg izvođenja penala.

BONUS VIDEO: TREĆI ŠAMAR ŠAMPIONU: Ovako je Voždovac dao gol za 3:0 protiv Zvezde