KAKAV ZALJUBLJENIK U SVOJ POSAO: Barak Bahar gledao meč OFK Beograda i imao je šta i da vidi

13. 08. 2023. u 20:29

Fudbaleri OFK Beograda ubedljivo su pobedili Metalac iz Gornjeg Milanovca rezultatom 4:1, a duel je sa tribina posmatrao i trener Crvene zvezde Barak Bahar.

КАКАВ ЗАЉУБЉЕНИК У СВОЈ ПОСАО: Барак Бахар гледао меч ОФК Београда и имао је шта и да види

FK Crvena zvezda

Metalac je u ovom meču prvi došao do vođstva, poveli su golom Bojana Aleksića gosti u 20. minutu.

Međutim, da bude drugačije pobrinuo se sjajni Aleksandar Kahvić.

On je prvo pogodio u 36. minutu i odveo svoju ekipu sa nerešenim rezultatom na poluvreme.

Postigao je pogodak i u 51. minutu kada je doneo potpuni preokret "Romantičarima", a u 65. minutu bilo je već 3:1. Tada se u strelce upisao Nikolić.

Konačnih 4:1 postavio je Kahvić svojim trećim golom u 77. minutu i poslao poruku Baraku Baharu, treneru Crvene zvezde koji je ovaj meč posmatrao na tribinama stadiona na Karaburmi.

Sa tribina je meč gledao i trener Crvene zvezde Barak Bahar i to u društvu Zvezdana Terzića.

BONUS VIDEO: Upaljeni reflektori na novom stadionu u Loznici