KANGA SIGURAN SA PENALA: Crveno-beli izjednačili u samom finišu prvog poluvremena

01. 04. 2023. u 18:26 >> 19:05

FUDBALERI Crvene zvezde igraju protiv Mladosti GAT iz Novog sada u 28. kolu Mocart bet Superlige Srbije, poveli su gosti, a nakon šest minuta Aleksandar Katai poravnao je rezultat

КАНГА СИГУРАН СА ПЕНАЛА: Црвено-бели изједначили у самом финишу првог полувремена

Crvena zvezda je golom Kange iz penala u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena uspela da izjednači na 2:2.

Meč uživo možete da pratite u blogu na sajtu "Novosti"

BONUS VIDEO: Meraklije počele obeležavanje stogodišnjice Radničkog iz Niša