CRNOGORSKI EKSTREMISTI VREĐALI SVOG GOLMANA ZBOG RUKAVICA: Sramne uvrede na račun Carevića
U moru lepih scena kojima je obilovao meč Crna Gora - Srbija u okviru kvalifikacija za Euro 2024, dogodila se i jedna koja baca senku na današnji duel.
FOTO: Printskrin
Naime, crnogorski ekstremisti večeras su se posebno okomili na svog rezervnog golmana Lazara Carevića.
Kada se čuvar mreže novosadske Vojvodine u poluvremenu pojavio na travi stadiona pod Goricom, izazvao je gnev "komita" koji su ga brutalno vređali. Jedan od povoda bio je i taj da se Carević danas pojavio na meču sa rukavicama u boji srpske trobojke.
Ovo su samo neke od uvreda koje su poslate na račun čuvara mreže Crne Gore putem društvenih mreža, nakon onih na stadionu.
FOTO: Printskrin/Twitter/Gruna stramen
FOTO: Printskrin/Tviter/Didileja
Nije tajna da je njegov otac i bivši gradonačelnik Budve Marko Bato Carević prosrpski orijentisan, pa je mladi Lazar očigledno "okajavao" i njegove "grehe".
BONUS VIDEO: Meraklije počele obeležavanje stogodišnjice Radničkog iz Niša
STARA DAMA LEČI EVROPKE RANE U RIMU: Vučica je (skoro) nepobediva na Olimpiku, ovde su slavili samo Inter i Napoli (plus Torino dva puta)
ROMA dočekuje Juventus na Olimpijskom stadionu u ključnom susretu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona.
01. 03. 2026. u 06:00 >> 03:00
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Dobio šokantne vesti
Najnovije vesti iz tenisa pogodile su mnoge, a među njima je i Novak Đoković.
02. 03. 2026. u 17:01
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (11)