BARSELONA SKINULA KRUNU KRALJU: Kesi nokautirao Real u samom finišu! Katalonci jurišaju ka tronu

20. 03. 2023. u 12:47

FUDBALERI Barselone pobedili su večeras na svom terenu ekipu Reala rezultatom 2:1 u derbi meču 26. kola španske La Lige.

БАРСЕЛОНА СКИНУЛА КРУНУ КРАЉУ: Кеси нокаутирао Реал у самом финишу! Каталонци јуришају ка трону

Real je poveo u devetom minutu autogolom Ronalda Arauha za šok na Nou Kampu. Međutim, Barselona je do izjednačenja stigla u poslednjem minutu prvog poluvremena preko Serhija Roberta.

Viđena je sjajna fudbalska predstava, a Real je u 81. minutu postigao gol preko Marka Asensija. Međutim, gol je poništen posle intervencije iz VAR sobe zbog ofsajda.

Od euforije do tuge za sve kojima su kraljevići u srcu u samo 10 minuta, jer je Barsa do trijumfa stigla u 92. minutu pogotkom Frenka Kesija.

Barselona je trenutno prva na tabeli La Lige sa 68 bodova, dok je Real drugi sa 56 i deluje da je trka za titulu šampiona u Španiji gotova.

Katalonski klub će u narednom kolu španskog prvenstva gostovati Elčeu, dok će Real dočekati Valjadolid.

TABELA LA LIGE

BONUS VIDEO:  SVI SU DALEKO IZA: Koga je Novak „prešišao“ po broju nedelja kao Broj 1