NOVI SELEKTOR, NOVI I IGRAČI: De La Fuente objavio spisak igrača Španije za utakmice u okviru kvalifikacija za EP
Selektor reprezentacije Španije Luis De La Fuente objavio je danas spisak igrača za utakmice sa Norveškom i Škotskom u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
FOTO: AP/Tanjug
Fudbaleri Španije prvo dočekuju Norvešku 25. marta, dok sa Škotskom igraju tri dana kasnije u Glazgovu.
Golmani: Kepa Arizabalaga (Čelsi), Robert Sančez (Brajton) i David Raja (Brajton).
Odbrana: Dani Karvahal (Real Madrid), Pedro Poro (Totenhem), David Garsija (Osasuna), Ejmerik Laport (Mančester Siti), Naćo (Real Madrid), Injigo Martinez (Atletik Bilbao), Alehandro Balde (Barselona) i Hose Gaja (Valensija).
Vezni red: Rodri (Mančester Siti), Martin Zubimendi (Real Sosijedad), Gavi (Barselona), Fabijan Ruiz (Pari Sen Žermen), Mikel Merino (Real Sosijedad), Dani Sebaljos (Real Madrid) i Pedri (Barselona).
Napad: Alvaro Morata (Atletiko Madrid), Dani Olmo (RB Lajpcig), Niko Vilijams (Atletik Bilbao), Hoselu (Espanjol), Jago Aspas (Selta), Đerar Moreno (Viljareal), Brajan Hil (Sevilja) i Mikel Ojarzabal (Real Sosijedad)
BONUS VIDEO: Nikad veće interesovanje medija za izbore u FSS-u
Preporučujemo
NOVI ŠOK U HUMSKOJ: Ovako je Radnik poveo sa 2:0 protiv Partizana (VIDEO)
17. 03. 2023. u 17:13
LIGA KONFERENCIJE: Dobar žreb za Fiorentinu, Nica napada Švajcarce
17. 03. 2023. u 14:32 >> 14:32
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)