NAPOLI JURIŠA KA TITULU: Specija osetila snagu tima Lučana Spaletija

05. 02. 2023. u 15:25

NAPOLI je nastavio sa sjajnim partijama u Seriji A. Klub iz Napulja je pobedio Speciju kao gost sa 3:0 i nastavio pohod ka Skudetu.

НАПОЛИ ЈУРИША КА ТИТУЛУ: Специја осетила снагу тима Лучана Спалетија

Uspeo je domaći tim da odoli 45 minuta, ali je ekipa Lučana Spaletija pokazala snagu u drugom delu meča i došla je do ubedljivog trijumfa.

Napoli je do prednosti došao u 47. minutu kada je Kviča Kvaratškelija pogodio sa bele tačke. Pobedu je sa dva pogotka potvrdio odlični Viktor Osimen.

On je sa ova dva gola došao do brojke od 16 pogodaka i prvi je strelac lige. Njega prati zemljak iz Niregije Ademola Lukman (12).

Napoli je sada učvrstio prvu poziciju na tabeli sa 56 bodova, ima 16 više ali i utakmicu više od Intera. Specija je na 17. mestu sa 18 bodova.

BONUS VIDEO: Crvena zvezda i Vojvodina - Siniši Mihajloviću u čast