ŠPANSKI LIST OBJAVIO NAJGORIH 10 NAPADAČA REALA: Na listi dva srpska fudbalera

Madridski list "As" objavio je listu 10 najgorih napadača u istoriji Real Madrida i na njoj se nalaze čak dovojica Srba, jedan je bivši a drugi sadašnji fudbaler.

ШПАНСКИ ЛИСТ ОБЈАВИО НАЈГОРИХ 10 НАПАДАЧА РЕАЛА: На листи два српска фудбалера

FOTO: EPA

Među 10 najgorih nalaze se Luka Jović i Perica Ognjenović, a tu je i još jedan fudbaler koji dolazi sa prostora bivše Jugoslavije, bosanski igrač Elvir Baljić.

Luka Jović je u Real stigao za neverovatnih 60 miliona evra 2019. godine iz Ajntrahta, ali nije se proslavio u kraljevskom klubu. Odigrao je 51 meč i postigao samo tri gola.

Nije se proslavio ni bivši srpski fudbaler Perica Ognjenović koji je proveo jednu sezonu u klubu i postigao jedan gol.

BONUS VIDEO:

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

Društvena odgovornost kao temelj poslovanja kompanije Meridianbet