TAJNA KLAUZULA: Kristijano Ronaldo u Ligi šampiona?
Oprostili su se Evropljani od Kristijana Ronalda, pošto je potpisao nestvaran ugovor sa Al Nasrom iz Saudijske Arabije i sve je govorilo da je njegova misija na Starom kontinentu gotova. Ali…
FOTO: Printskrin/Tviter/AlnasrrFC
Kako navode mediji sa Bliskog istoka, Kristijano Ronaldo bi mogao da postane fudbaler Njukasla.
Naime, njegov ugovor sa Al Nasrom sadrži zanimljivu klauzulu: Ako Njukasl završi među prva četiri u Premijer ligi Engleske i plasira se u Ligu šampiona, Ronaldo će pojačati Svrake kao pozajmljen igrač. I nije toliko čudno, pošto dva kluba imaju istog vlasnika i zanimljivo je sve to smišljeno.
Njukasl je na današnji dan na trećem mestu u ligi, posle nepotpune tabele i ima opipljive šanse, ako tako nastavi, da se domogne evropske elite. A, onda bi stigao CR7 da pomogne.
Ronaldo bi trebalo večeras da stigne u Rijad, glavni grad Saudijske Arabije, koji će mu biti kuća u naredne dve i po godine. Osim ako ne ode u Njukasl... Portugalac je potpisao ugovor na dve i po godine, zaradiće više od 200.000.000 evra, što je suma kakva nije viđena u istoriji fudbala.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PARTIZAN UČI NA SVOJIM GREŠKAMA: Tri boda protiv Šapčana su imperativ za "crno-bele"
NAKON što je u prvom kolu ispustio pobedu protiv Zemuna, Partizan ne sme sebi dozvoliti da i protiv Mačve kojoj gostuje u drugom kolu Superlige Srbije ostane bez čitavog plena (21.00).
26. 07. 2026. u 07:00
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
Srbin autom "pregazio" Dunav i stigao do Hrvatske "ilegalno" - kad moćna reka presuši (FOTO)
POSEBNU pažnju privukao je vozač automobila sa srpskim registarskim oznakama, koji je preko gotovo isušenog dela korita stigao do Vukovarske ade.
24. 07. 2026. u 20:35 >> 20:36
Komentari (0)