SUZE ZA KRAJ: Jedan od najvećih u istoriji uz mnogo emocija rekao je zbogom fudbalu (VIDEO)
LEGENDARNI francuski fudbaler Frank Riberi zvanično je saopštio da završava svoju igračku karijeru, a sada se i definitivno oprostio od navijača Salernitane pred meč protiv Specije.
FOTO: Printskrin
Riberi je u Salernitanu stigao na leto prošle godine i imao je ugovor do kraja ove sezone, ali je shvatio da je vreme da donese najtežu odluku u karijeri i saopšti da je vreme da se oprosti od travnatih terena.
Francuz je juče zvanično potvrdio da završava svoju igračku karijeru i da je nakon nedelja i nedelja razmišljanja shvatio da je to jednostavno jedino rešenje u ovom trenutku.
Navijači su skandirali sa tribina njegovo ime, a Riberi nije mogao sakriti svoje suze jer je nakon 22 godine fudbalske magije stigao kraj i jasno je da mu je to jako teško palo. Emocije su slomile ovog fudbalskog maestra koji je okačio "kopačke o klin".
Riberi je ponikao u Lilu, ali se proslavio svojim igrama u dresu Bajerna u kojem je igrao čak 12 godina i osvojio je skoro sve što je mogao.
Pored Salernitane i Bajerna u seniorskoj kategoriji nastupao je još za Bulolj, Ale, Brest, Mec, Galatasaraj i Fiorentinu.
Za reprezentaciju Francuske odigrao je 81 utakmicu i postigao je 16 golova.
BONUS VIDEO - TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...
Preporučujemo
ŠOK! Crvena zvezda ostaje bez velikog pojačanja, Amerikanac napušta Mali Kalemegdan
22. 10. 2022. u 13:03
JUNAJTED JE U NALETU: Fulam dolazi na "Old Traford" u pravom trenutku za "crvene đavole"
Mančester junajted nastavlja snažan uspon pod vođstvom Majkla Karika i u nedelju popodne na "Old Trafordu" dočekuje Fulam, u meču koji može dodatno učvrstiti poziciju „crvenih đavola“ u borbi za Ligu šampiona.
01. 02. 2026. u 07:40
NOVAK ĐOKOVIĆ ZAPREPASTIO AUSTRALIJU: Evo šta je Srbin rekao na konferenciji posle finala Australijan opena 2026!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, a onda je vrlo emotivno reagovao na konferenciji za štampu.
01. 02. 2026. u 14:46
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)