AGONIJA JUNAJTEDA, BRUKA FREDA: Čelsi magijom Maunta upisao novu pobedu (VIDEO)

16. 10. 2022. u 17:14

FUDBALERI Čelsija pobedili su Aston Vilu u gostima sa 2:0, Mančester junajted i Njukasl remizirali su 0:0 na Old Trafordu

АГОНИЈА ЈУНАЈТЕДА, БРУКА ФРЕДА: Челси магијом Маунта уписао нову победу (ВИДЕО)

Igrači Mančestera dobro su otvorili meč, a lepu šansu imao je u 24. minutu Žoelinton, ali je glavom pogodio prečku, a potom na odbitak i stativu.

Nakon toga Antoni je odlično šutirao, a na visini zadatka bio je Nik Poup.

Jedan od retkih pokušaja ka golu imao je Markus Rašford u 80. minutu, šutirao je preko gola, a osam minuta kasnije, Poup je istrčao, uspeo je Rašford da ga zaobiđe, a Fred je njegovu povratnu loptu poslao kraj gola.

Poslednju priliku imao je Rašford u 95. minutu, ali je glavom sa pet metara šutirao pored gola, posle sjajnog centaršuta Kazemira.

Čelsi je na gostovanju Aston Vili slavio 2:0, Mejson Maunt je matirao Emilijana Martineza, a  potom je drugim golom Maunt u 65. minutu postavio konačan rezultat.

Standings provided by Sofascore

BONUS VIDEO:  POBEDNIČKA PARADA "KRALjEVA": Fudbaleri Reala na ulicama Madrida proslavili 14. titulu prvaka Evrope