RADNIČKI SLAVIO U IVANJICI: Nišlije na visini zadatka

15. 10. 2022. u 19:13

FUDBALERI Radničkog iz Niša u okviru 15. kola Mocart bet Superlige Srbije slavili su na gostovanju Javoru u Ivanjici 2:0 (1:0)

РАДНИЧКИ СЛАВИО У ИВАЊИЦИ: Нишлије на висини задатка

Stefan Cvetković je u 25. minutu doneo prednost Nišlijama, natrčao je na odbitak kroz šesnaesterac domaćina i uspeo je da zatrese mrežu.

Drugi gol je viđen u nastavku, igrao se 62. minut kada je Cvetković postigao drugi gol na ovom meču.

Nišlijama je ovo 16. bod, trenutno su 10. na tabeli, dok je Javor pao na 14. mesto sa samo 12 osvojenih bodova, bio im je ovo četvrti poraz u nizu.

BONUS VIDEO: Najgrublje lige na svetu: Superliga Srbije u vrhu, kako stoje ostali