NEMAČKI GOLMAN OTKRIO: Odbio sam Mančester junajted, ostajem u Ajntrahtu
Golman Ajntrahta iz Frankfurta Kevin Trap saopštio je da je odbio da pređe u Mančester junajted i da ostaje u nemačkom fudbalskom klubu sa kojim ima ugovor do 2024. godine.
EPA/EFE
"Tačno je da je postojala ponuda. Mančester junajted je veliki klub i nadam se da svi mogu da shvate da sam razmatrao i razmišljao da li da prihvatim ponudu", napisao je Trap na Instagramu i naveo:
"Juče sam obavestio predstavnike oba kluba da sam odlučio da ostanem u Ajntrahtu. Doživeo sam nezaboravne godine u Frankfurtu i zajedno smo pisali istoriju. Početak sezone je bio težak, ali imam apsolutno poverenje u ekipu".
Kako prenose britanski mediji, Mančester junajted će sada pokušati da angažuje rezervnog čuvara mreže Njukasla, Slovaka Martina Dubravku, koji bi trebalo da bude konkurencija Špancu Davidu de Hei.
Preporučujemo
OGLASIO SE PREDRAG MIJATOVIĆ! Evo šta je rekao o skandalu koji potresa fudbalski svet
09. 12. 2025. u 11:40
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)