HLADAN TUŠ U HUMSKOJ! Nastavak agonije: U šest minuta tru puta se tresla mreža na stadionu Partizana (VIDEO)

11. 08. 2022. u 22:28

FUDBALERI Partizana u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, dočekali su danas kiparski AEK, nakon što su u Larnaki poraženi rezltatom 2:1.

ХЛАДАН ТУШ У ХУМСКОЈ! Наставак агоније: У шест минута тру пута се тресла мрежа на стадиону Партизана (ВИДЕО)

Nakon vođstva iz prvog poluvremena parnog valjka, usledio je loš početak nakon povratka sa velikog odmora, a to je iskoristio AEK iz Larnake i poravnao rezultat na 1:1.

Igrao se 52. minut kada je Đurčo probio po levoj strani i ubacio loptu u peterac "crno-belih", a dete Partizana i povratnik u Humsku, Svetozar Marković je nespretno intervenisao i ubacio loptu u sopstvenu mrežu.

Samo minut kasnije, ekspresna reakcija čitave ekipe Partizana, centaršut Dijabatea je na najbolji mogući način iskoristio Rikardo Gomeš i glavom zatresao mrežu rivala.

A onda, ponovo hladan tuš, Faraž je maestralno predriblao nekoliko igrača po desnoj strani na čudesan način ponovo izjednačio rezultat.

Direktan tekstualni prenos pomenutog duela, možete pratiti na portalu "Novosti".

BONUS VIDEO: PIKSI, VIDIMO SE, BRATE! Kad Dragan Stojković Piksi dođe na meč Radničkog iz Niša