INTER PONOVO PRVI "Neroazuri" predvode trku za Skudeto

15. 04. 2022. u 21:40

INTER je na gostovanju savladao Speciju rezultatom 1:3 u 33. kolu Serije A i tako je šampion ponovo zaseo na vrh tabele italijanskog prvenstrva.

ИНТЕР ПОНОВО ПРВИ Нероазури предводе трку за Скудето

Tanjug.rs

Tim iz Milana bio je bolji rival, i već u 31. minut kapitalizovlai su inicijativu. Danilo Dambrosio je odlično proigroa Marcela Brozoviča, a Hrvat fantastično trese mrežu.

Italijan je nastavio istim tempom i u nastavku, Barela je imao dobru šansu, šutirao je kraj gola.

Inter je duplirao prednost u 73. minutu. Ivan Perišić je uputio dobar centaršut u kazneni prostor Specija, a tamo je majsotrski reagovao Lautaro Martinez i skrenuo loptu u mrežunemoćnog Ivana Provedela.

Specija je u 88. minutu došla do gola nade, sjajno je sa distance pogodio Đulio Mađore. Tačku na meč stavio je  Aleksis Sančez golom u 93. minutu i tako rešio pitanje pobednika.

BONUS VIDEO: Stanojević pobesneo zbog nedosuđenog penala