"TATA, OVO JE ZA TEBE"! Sin nedavno preminule legende Partizana "lepoticu iz mrtvog ugla" posvetio ocu (VIDEO)
Teleoptik je uspeo da slavi protiv BASK-a na veoma teškom gostovanju sa 2:1, a odlučujući gol je postigao Vanja Vučićević, sin legendarno Nebojše "Ušketa" Vučićevića, koji je nedavno preminuo.
Foto: Printskrin
Vanja je postigao stvarno efektan gol, a proslavio ga je tako što ga je posvetio svom ocu.
Čuveni "Uške" je najdublji trag tokom karijere ostavio u Partizanu, međutim, njegov sin nije krenuo baš njegovim stopama.
Naime, Vanja je karijeru počeo u Čukaričkom, iz kog je prešao u Crvenu zvezdu. Potom su usledile brojne pozajmice, pre nego što je otišao u Rusiju i ekipu Samare.
Nije se dugo zadržao ni tamo, vratio se u Srbiju gde je igrao za Sinđelić, Inđiju i Zvezdaru pre nego što je konačno stigao u Teleoptik.
FOTO: N. Paraušić
Vanja je na meču protiv BASK-a izrastao u pravog heroja, igrao se 79. minut utakmice, jedno naizgled naivno ispucavanje iz zadnje je linije je stiglo do Vučićevića, koji je pobegao čuvarima, video je da je golman malo izašao, pa ga je lobovao s levog boka.
Efektni gol je proslavio tako što se prvobitno prekrstio, pa pogledao ka nebu u spomen svom ocu.
Pogodak Vučićevića juniora pogledajte na priloženom video-snimku na 1:52:46.
Preporučujemo
JECAJI I SUZE: Sahranjen legendarni fudbaler Partizana Nebojša Vučićević Uške (VIDEO)
15. 03. 2022. u 12:23
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)