VARNICE U SVLAČIONICI PSŽ: Jedva sprečena tuča Donarume i Nejmara!

10. 03. 2022. u 11:31

REAL Madrid je pobedio PSŽ nakon preokreta na Santjago Bernabeu (3:1), a nije Francuzima pomoglo ni vođstvo nakon prvog poluvremena.

ВАРНИЦЕ У СВЛАЧИОНИЦИ ПСЖ: Једва спречена туча Донаруме и Нејмара!

Tanjug (Nejmar - PSŽ)

Prvi gol Karima Benzeme ide na dušu Đanluiđija Donarume. Golman Francuza kockao se pred svojim petercem, a karte mu nisu bile naklonjene.

Dugo je čekao sa ispucavanjem lopte, a to je iskoristio Benzema da mu otme loptu. Gosti su smatrali da je tom prilikom načinio faul, dok se Francuz ne slaže...

Francuz ju je prosledio do Vinisijusa, koji mu ju je vratio, a gol je tada pokrenuo kraljeve koji su na kraju trijumfovali.

Nakon meča sav prljav veš iz svlačionice isplivao je na površinu.

Prvo je El Kelaifi jurio po hodnicima Bernabeua sudije, a nakon toga uleteo je i u sudijsku svlačionicu,

Nakon toga, prenose mediji, Nejmar je okrivio Donarumu za prvi gol Benzeme, a Italijan mu nije ostao dužan, okrivio je Brazilca za drugi gol, a sve je eskaliralo u fizički sukob. Prisebnošću ostalih igrača sprečen je ozbiljniji incident.

BONUS VIDEO: TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...

RUS, OLIMPIJSKI ŠAMPION, ŠOKIRAO SVET: Ovim potezom sludeo one koji dele sankcije Rusima

RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a predstojeće Olimpijske igre - Pariz 2024, posebno su zanimiljive ovih dana, zbog "ruske situacije".

24. 04. 2024. u 13:44