JEDANAESTERAC ZA PARTIZAN: Ovako su crno-beli u samoj završnici pobedili Spartak (VIDEO)

06. 03. 2022. u 15:48

PARTIZAN je u Subotici, protiv Spartaka, poveo u samoj završnici prvenstvene utakmice.

ЈЕДАНАЕСТЕРАЦ ЗА ПАРТИЗАН: Овако су црно-бели у самој завршници победили Спартак (ВИДЕО)

Foto N. I.

U 26. kolu Superlige Srbije, crno-beli su poveli u 84. minutu nakon što je sudija Lazar Lukić pokazao na belu tačku jer je duel Đurasovića i Jovića okarakterisao kao prekršaj domaćeg igrača.

Posle VAR intervencije, Lukić je pregledao pomenutu situaciju koju i vi možete videti u snimku pred vama, a onda rešio da dosudi jedanaesterac za Partizan.

Uzalud su se bunili igrači Spartaka, i tada, i nakon što je Bibras Natho postigao gol za 0:1, jer je pomenuti fizički kontakt arbitar okarakterisao kao takvo uticanje na igru, da je kontakt bio dovljan za penal.

Utakmicu iz Subotice mogli ste iz minuta u minut da pratite na portalu "Novosti".