RENDŽERS POBEDIO PRED ZVEZDU: "Policajci" se provukli protiv Aberdina
RENDžERS je teže nego što se očekivalo uspeo da pobedi Aberdin u 30. kolu škotskog Premijeršipa i tako u dobrom raspoloženju dočekuju meč sa Crvenom zvezdom.
Foto: EPA-EFE/Andrew Milligan/POOL
"Policajci" su pokazali da nisu bauk, čak šta više, imali su dosta problema da slome otpor rivala iako su bili bolji rival tokom svih 90 minuta.
Junak trijumfa za tim Đovanija van Bronhorsta bio je Kemar Ruf koji je u 81. minutu na asistenciju Ariba uspeo da zatrese mrežu Aberdina i donese važna tri boda ekipi iz Glazgova.
Ovaj 29-godišnji Jamajčanin je tako sprečio novi kiks šampiona Škotske koji je dva puta remizirao u poslednjih pet susreta - Modervel (2:2) i Dandi junajted (1:1).
Rendžers sada ima 70 bodova i drugi je na tabeli. Isto toliko ima i Seltik, ali i utakmicu manje.
Utakmica na "Ajbroks" stadionu između Rendžersa i Crvene zvezde na programu je u četvrtak od 21 sat.
BONUS VIDEO: Stanković zadovoljan posle Voždovca: Trener Zvezde pozvao publiku na naredni meč
Preporučujemo
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
RUSI SE OVOME NISU NADALI: Pola Rusije besno zbog onog što se desilo u Beogradu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
23. 02. 2026. u 20:02
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)