VAR PONIŠTIO POBEDU: Fudbaleri TSC i Radnika podelili bodove, nerešeno i u Gornjem Milanovcu

02. 03. 2022. u 18:39

ODIGRANE su dve utakmice Super lige Srbije.

ВАР ПОНИШТИО ПОБЕДУ: Фудбалери ТСЦ и Радника поделили бодове, нерешено и у Горњем Милановцу

Fudbaleri Metalca i niškog Radničkog odigrali su danas u Gornjem Milanovcu nerešeno 1:1, u meču 25. kola Super lige Srbije.

Domaći tim je poveo u 22. minutu prelepim golom Jovana Čađenovića sa 30 metara, a bod je Nišlijama doneo je Rioeji Mićibući u 33. minutu. Japanac je pogodio i u prošlom kolu u remiju Radničkog i Novog Pazara (1:1)

Niški klub je na petom mestu Super lige Srbije sa 33 boda, dok je Metalac 14. sa 23 boda.

Metalac u narednom kolu gostuje Radničkom u Kragujevcu, a niški tim dočekuje Kolubaru.

TSC i Radnik iz Surdulice su u Bačkoj Topoli odigrali nerešeno 0:0. Domaći tim je u 59. minutu došao do prednosti, ali VAR je poništio taj gol jer je lopta izašla u gol-aut.

Tim iz Bačke je na sedmom mestu sa 31 bodom, a Radnik je 11. sa dva boda manje.

U sledećem kolu TSC gostuje Vojvodini, dok Radnik dočekuje Čukarički.