VRUĆA UVERTIRA ZA VEČITI DERBI: Srđan Jovanović delegiran u poslednji čas
SUDIJSKA komisija Fudbalskog saveza Srbije je lako donela odluku ko će da deli pravdu večeras na 166. večitom derbiju.
FOTO: M. Vukadinović
Beograđanin Srđan Jovanović će sa svojim pomoćnicima Urošem Stojkovićem i Milanom Mihajlovićem da izvede nešto pre 18 časova na teren stadiona "Rajko Mitić" kapitene i igrače oba tima. Četvrti arbitar je Milan Mitić, a u VAR sobi u Staroj Pazovi će da sede Momčilo Marković i Bojan Barović.
Kako "Novosti" saznaju, vrlo lako je moglo da se desi da Jovanović i njegovi pomoćnici ne budu delegirani za 166. derbi. UEFA ih je planirala za jedan od mečeva plej-ofa Lige Evrope ili Lige konferencija, ali je u poslednji čas odlučeno da će oni ipak da budu na centru večeras, na najvažnijoj utakmici srpskog fudbala.
Jovanoviću je, inače, ovo treći večiti derbi. Jednom je, 2019. godine, u Humskoj 1 delio pravdu u pobedi crno-belih od 2:0 (strelci Suma i Tošić), a bio je i akter poslednjeg finala Kupa Srbije u Ljutice Bogdana, kada je Zvezda posle produžetaka i penala osvojila pehar.
Preporučujemo
PRVI POSLE 30 KOLA - DOMAĆIN 167. DERBIJA: Ovo su propozicije takmičenja u plej-ofu Superlige Srbije
01. 03. 2022. u 11:00 >> 20:57
BURAN, BURAN DERBI! Zvezda dobila Partizan, čarke na terenu, tribine gorele, šampionska trka otvorena!
27. 02. 2022. u 19:59 >> 19:59
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)