GLAVOBOLJA ZA STANOJEVIĆA: Pantić se povredio na kontrolnom meču FK Partizan, odmah napustio teren (VIDEO)
FUDBALER Partizana, Danilo Pantić bio je prinuđen da već u osmom minutu napusti teren protiv Bašakšehira u prijateljskoj utakmici.
Foto: Printskrin Youtube/FK Partizan Beograd
Vezista crno-belih je u duelu sa jednim igračem turskog tima zadobio povredu zbog koje je ostalo da leži na travi, posle čega je uz pomoć doktora Siniše Petkovića i fizioterapeuta Igora Krtinića iznet sa terena.
Pomoć mu je ukazana na terenu, a po gestikulacijama deluje da je Pantić povredio koleno. Još uvek se ne zna stepen povrede ovog 25-godišnjeg fudbalera.
On je odmah napustio kompleks i verovatno je poslat na snimanje kako bi se znalo kakvog je obima povreda. Njega je zamenio Nemanja Jović.
BONUS VIDEO: Ljubomir Fejsa o povratku u Partizan
Preporučujemo
KAKAV GEST JUVENTUSA: Osmeh na licu Dušana Vlahovića sve govori (FOTO)
29. 01. 2022. u 09:58 >> 09:58
NEMA ŠALE: Dušan Vlahović odradio prvi trening u Juventusu, a tamo... (VIDEO)
29. 01. 2022. u 16:10
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)