NIŠTA OD MADRIDSKOG FINALA: Bilbao pobedio "jorgandžije", sa Realom za trofej Superkupa Španije

13. 01. 2022. u 22:24

ALETIK Bilbao pobedio je Atletiko Madrid sa 2:1 i plasirao se u finale Superkupa Španije.

НИШТА ОД МАДРИДСКОГ ФИНАЛА: Билбао победио јорганџије, са Реалом за трофеј Суперкупа Шпаније

Baskijci će u utakmici za trofej igrati protiv Reala koji je juče pobedio Barselonu sa 3:2.

Prvo poluvreme ovog meča proteklo je u ravnopravnoj igri, bez izglednih prilika. Mnogo više uzbuđenja viđeno je u drugih 45 minuta u kojima su postignuta sva tri gola.

"Jorgandžije" su prve stigle do vođstva u 62. minutu kada je golman Bilbaa Unai Simon nesrećno zatresao sopstvenu mrežu.

Nakon toga su usledila četiri fantastična minuta tima Marselinja Garsije Torala. Njegovi izabranici su preokrenuli rezultat, pogocima Alvareza i Nika Vilijamsa.

Finale između Real Madrida i Atletik Bilbaa zakazano je za nedelju u 18 sati.

BONUS VIDEO: KAD DRŽAVA BRINE O ŠAMPIONIMA! Kako su se nizali uspesi Srbije u 2021.