RAFAL VOŽDOVCA ZA KRAJ JESENJEG DELA PRVENSTVA: "Zmajevi" pregazili Metalac

19. 12. 2021. u 17:24

VOŽDOVAC odlazi na zimsku pauzu u odličnom raspoloženju, pošto je pregazio Metalac sa 5:2 u poslednjoj utakmici 21. kola Superlige Srbije.

РАФАЛ ВОЖДОВЦА ЗА КРАЈ ЈЕСЕЊЕГ ДЕЛА ПРВЕНСТВА: Змајеви прегазили Металац

Ništa nije slutilo da ćemo videti ovakav rezultat na krovu Tržnog centra "Stadion"nakon prvog poluvremena - 1:1.

Ipak, domaćin je odigrao uraganskih 19 minuta i u periodu od 51. do 70. postigao čak četiri gola. Mrežu Strahinje Savića su redom tresli Purtić, Vujnović, Hajdin i Mašović dok je prvi pogodak bio delo Milovića.

Golove za goste postigli su Đurić i Grbović. Treba reći da je timu iz Gornjeg Milanovca ovo bio četvrti vezani poraz u prvenstvu.

Voždovac je jesenji deo šampionata okončao na šestom mestu na tabeli sa 29 bodova, dok je Metalac na pretposlednjem 15. mestu sa 16 bodova.

BONUS VIDEO: Izjava Stanojevića posle utakmice sa Kolubarom i polusezone