NOVOM PAZARU NISU POMOGLA NI DVA IGRAČA VIŠE: Vojvodina stigla do boda sa devetoricom
NOVI Pazar i Vojvodina odmerili su snage u 21. kolu Superlige Srbije. Pobednika nije bilo, pošto je meč završen rezultatom 1:1.
FOTO: M. Vukadinović
Utakmica je loše počela za Novosađane, pošto su već posle osam minuta igre ostali sa desetoricom na terenu. Direktan crveni karton dobio je Momčilo Mrkaić nakon starta s leđa nad Zimonjićem.
Domaćin je zaigrao dosta ofanzivnije zbog brojčane prednosti na terenu. Ipak, gosti su ti koji su prvi stigli do vođstva. Igrao se 58. minut kada se Bastajić nakon centaršuta sa desne strane našao na pravom mestu i sa peterca pogodio mrežu rivala.
Vojvodina nije dugo bila u prednosti, pošto je u 66. Vlajković izveo slobodnjak iskosa sa leve strane, Vukliš je loše intervenisao, a na pravom mestu se našao Ratković koji je pogodio za 1:1.
Tu nije bio kraj problemima ekipe Slavoljuba Đorđevića. Nešković je u 72. zaradio drugi žuti karton jer je u protivničkom kaznenom prostoru simulirao.
Vojvodina posle ovog remija ide na zimsku pauzu kao četvrtoplasirana sa 30 bodova, dok je Novi Pazar 14. sa 17 bodova.
Podsetimo, Partizan je jesenji šampion koji je pobedom nad Kolubarom zadržao pet bodova prednosti u odnosu na Zvezdu.
BONUS VIDEO: Izjava Stanojevića posle utakmice sa Kolubarom i polusezone
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
BRUKA I SRAMOTA: Ono što je Novak Đoković doživeo u Australiji je nečuveno
17. 12. 2021. u 18:05
DUŠAN VLAHOVIĆ, NEPRISTOJNA PONUDA: Šestostruki prvak Evrope u neverici
17. 12. 2021. u 14:11
ONI ODLAZE IZ ZVEZDE: Poznat spisak, ovi igrači napuštaju crveno-bele
18. 12. 2021. u 11:20 >> 12:27
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
13. 07. 2026. u 06:30
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
SADA I ZVANIČNO! Dušan Alimpijević produžio ugovor do 2028. godine
Sada je stigla i potvrda, Dušan Alimpijević, produžio je ugovor sa Bešiktašem do 2028. godine.
12. 07. 2026. u 18:26
Komentari (0)