ŠAMARI ZA MURINJA: Bivši klub od "posebnog" napravio običnog (VIDEO)

04. 12. 2021. u 19:52

OČEKIVALO se da meč Roma - Inter bude jedna od najzanimljivijih utakmica 16. kola, ali na terenu su postojali samo "nerazuri".

ШАМАРИ ЗА МУРИЊА: Бивши клуб од посебног направио обичног (ВИДЕО)

Tanjug/AP

Šampionski je izgledao tim iz Milana na "Olimpiku" i slavio je sa 3:1. Trener "vučice" dobio je šamar od bivšeg kluba jer je meč praktično bio gotov posle 45 minuta kada su gosti postigli sva tri pogotka.

Sve je počelo već u 15. minutu posle majstorije Hakana Čalhanoglua. Turski reprezentativac je dao gol direktno iz kornera.

Potom se sjajni vezita našao u ulozi asistenta, a u strelce se upisao Edin Džeko. Napadač iz BiH nije želeo da se raduje, što je i razumljivo s obzirom na to da je ostavio dubok trag u Romi.

Žoze Murinjo/Tanjug/AP

Treći pogodak Inter je postigao u 39. minutu zahvaljujući Denzelu Damfrisu koji je glavom matirao Ruija Patrisija.

Pokušavao je domaćin da ublaži poraz, ali u tome nije uspeo pa je "vučica" upisala četvrti poraz u poslednjih šest mečeva.

Inter je drugi na tabeli sa 36 bodova. Ima jedan manje od gradskog rivala Milana, dok je tim Žozea Murinja na petoj poziciji sa 25 bodova.