POKLANJALO SE NA STAMFORD BRIDŽU: Žoržinjo u centru pažnje na obe strane (VIDEO)

28. 11. 2021. u 19:51

Fudbaleri Čelsija i Mančester junajteda odigrali su večeras u Londonu nerešeno 1:1, u meču 13. kola Premijer lige.

ПОКЛАЊАЛО СЕ НА СТАМФОРД БРИЏУ: Жоржињо у центру пажње на обе стране (ВИДЕО)

Gosti su poveli golom Džejdona Sanča u 50. minutu. Golu je prethodila velika greška igrača Čelsija Žoržinja, koji je ostao poslednji igrač u odbrani, nakon kornera njegove ekipe.

U 67. minutu prekršaj u šesnaestercu nad Tijagom Silvom napravio je igrač Junajteda Aron Van-Bisaka, a precizan sa penala dva minuta kasnije bio je Žoržinjo.

Čelsi i dalje vodi u Premijer ligi sa 30 bodova, jednim bodom više od Mančester sitija, dok Junajted, koji je prvi put u Premijer ligi vodio privremeni trener Majkl Kerik, zauzima osmo mesto sa 18 bodova.

U narednom kolu Čelsi gostuje Votfordu, a Junajted dočekuje Arsenal.