ZVEZDINA BORBA ZA LŠ: Creno-beli omladinci remizirali sa Empolijem, odluka pada u Italiji

03. 11. 2021. u 18:27

OMLADINCI Crvene zvezde odigrali su nerešeno 1:1 protiv Empolija u prvoj utakmici plej-ofa kvalifkacija za Ligu šampiona.

ЗВЕЗДИНА БОРБА ЗА ЛШ: Црено-бели омладинци ремизирали са Емполијем, одлука пада у Италији

Meč koji je odigran na stadionu Čukaričkog ispunio je očekivanja, posebno prvo poluvreme u kome su crveno-beli postigli gol.

Igrao se 42. minut kada je Marko Stojanović iskoristio dodavanje Ognjena Mimovića i doveo Zvezdu do prednosti. Izabranici Marka Neđića poveli su pravom momentu.

Ipak, nastavak susreta pripao je italijanskom klubu koji je do izjednačenja stigao u 56. minutu kada je Dućio Del'Inosenti savladao Marinkovića sa bele tačke. Penal je bio diskutabilan i moglo bi se diskutovati o tome da li su crveno-beli oštećeni.

Imao je domaćin još par prilika, najbolju je propustio Luka Lečić, ali u toj situciji nije bilo ni sreće.

Gosti su do kraja utakmice imali više loptu u nogama, izveli su i 11 kornera, ali promene rezultata nije bilo, pa će odluka o putniku u elitno takmičenje biti doneta u revanšu koji se igra u Italiji, 23. novembra od 19 sati.

BONUS VIDEO: Navijači Zvezde u Danskoj