ODLIČAN MEČ U BERGAMU: Lacio bio pred pobedom, Atalanta u nadoknadi stigla do boda (VIDEO)

30. 10. 2021. u 17:35

ODLIČAN meč odigrali su u Bergamu Atalanta i Lacio u 11. kolu Serije A. Pobednika nije bilo, ali viđena su četiri gola - 2:2.

ОДЛИЧАН МЕЧ У БЕРГАМУ: Лацио био пред победом, Аталанта у надокнади стигла до бода (ВИДЕО)

Meč je bolje počeo za goste. Igrao se 18. minut kada je Pedro doveo nebesko-plave do vođstva. Udarac Imobilea je zaustavio Muso, ali je na loptu natrčao Španac i smestio je u gol rivala.

"Boginja provincije" uspela je da izjednači u najboljem mogućem momentu. Duvan Zapata je podigao publiku na noge u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Lacio je drugi put do vođstva stigao u 74. minutu kada je Ćiro Imobile postigao pogodak, deveti u prvenstvu.

Sjajni Italijan se tako izjednačio sa Piolom na večnoj listi najboljih strelaca u istoriji Lacija. Obojica sada imaju 159 postignutih golova.

Kada su svi očekivali da bodovi od u u Rim, da tako ne bude pobrinuo se De Run koji je u četvrtom minutu nadoknade doneo bod timu iz Bergama.

Srpski repezentativac Sergej Milinković-Savić odigrao je ceo meč za tim Mauricija Sarija.

Atalanta je sada peta na tabeli sa 19 bodova, Lacio je šesti sa jednim manje.

BONUS VIDEO: ĐOKOVIĆ IZNENADIO ŠETAČE: Novak u društvu supruge i dece vozio bicikl pored beogradske Beton hale