NAPOLI NASTAVIO SA SJAJNIM IGRAMA: Insinje sa kreča srušio Mihinu Bolonju

Č. V.

28. 10. 2021. u 22:56

FUDBALERI Napolija nastavili su sa odlčnim igrama u Seriji A. Oni su u 10. kolu savladali Bolonju koju sa klupe predvodi Siniša Mihajlović sa 3:0.

НАПОЛИ НАСТАВИО СА СЈАЈНИМ ИГРАМА: Инсиње са креча срушио Михину Болоњу

Domaći su pitanje pobednika rešili posle prvog poluvremena kada su pogocima Ruiza i Insinjea sa bele tačke vodili sa 2:0.

PORAZ Mihina Bolonja opet izgubila u seriji A/Foto: EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Nastavili su izabranici Lučana Spaletija u istom ritmu i u nastavku utakmice i ubrzo je stigla nagrada u vidu novog gola. Opet je strelac bio omaleni Italijan i opet je to mrežu Lušaka Skorupskog zatresao sa 11 metara. Uradio je to u 62. minutu.

Bolonji je ovo bio drugi vezani poraz, ako se tome doda i remi sa Udinezeom tim srpskog stručnjaka tri utakmice ne zna za trijumf u najkvalitetnijem rangu italijanskog fudbala,

Napoli je i dalje lider na tabeli sa 28 bodova, koliko ima i Milan, dok je tim iz pokrajine Emilio-Romanja na 12. mestu sa isto toliko bodova.