BOLEST POKOSILA NIŠLIJE: Panika na "Čairu" otkazan meč protiv Metalca!
UTAKMICA 10. kola Superlige Srbije između Radničkog i Metalca odložena je virusa koji je pokosio niški klub.
FOTO: FK Partizan
Utakmica koja je trebalo sutra od 18:30 časova da bude odigrana na Čairu odložena je do daljeg.
- Fudbaleri Radničkog imaju stomačni virus, a njihov broj je toliki da odigravanje ove utakmice nije bilo moguće. Ovaj duel trebalo je da se igra u utorak od 18.30 sati. Novi termin ovog susreta biće naknadno određen, saopšteno je iz Radničkog.
Preporučujemo
STOTA POBEDA STANOJEVIĆA NA KLUPI: Partizan preslišao nemoćne Nišlije!
29. 08. 2021. u 22:47 >> 21:53
POJAČANjA U NIŠU: Vratio se "bombarder sa Čaira", stigao i "kralj asistencija"!
20. 08. 2021. u 17:48 >> 17:56
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)