ZVEZDA SE PROVUKLA U HUMSKOJ: Delije nezadovoljne remijem, jedna ih stvar iznervirala
Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su večeras nerešeno 1:1, u derbi meču devetog kola Super lige Srbije.
FOTO: M. Vukadinović
Crno-beli su poveli u 165. "večitom" derbiju golom Bibrasa Natha u 36. minutu, a izjednačenje i bod Crvenoj zvezdi na stadionu u Humskoj doneo je Aleksandar Katai u 83. minutu.
Ipak, navijači šampiona Srbije gledajući reakcije na društvenim mrežama nisu zadovoljni remijem u derbiju, iako se može slobodne reći da su uzeli slađi deo kolača, jer su se pred kraj spasili poraza.
Partizan je i dalje prvi na tabeli, sada ima 22 boda, dva više od crveno-belih.
Fudbaleri Partizana će u narednom kolu domaćeg šampionata gostovati Mladosti, dok će crveno-beli dočekati Voždovac.
Preporučujemo
TO JE VEČITI DERBI: Terzić promašio zicer, pa Katai zaledio Humsku (VIDEO)
19. 09. 2021. u 19:48
ISTORIJSKI MOMENAT Večiti derbi, a "grobari" i "delije" - svi kao jedan
19. 09. 2021. u 18:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KAKVO IZDANjE DOMAĆINA! Ovakva Amerika može dogurati daleko na SP!
NA otvaranju grupe "D" Svetskog prvenstva izabranici Maurisija Poketina ostvarili su više nego dominantnu pobedu protiv nemoćnog Paragvaja, 4:1 (3:0).
13. 06. 2026. u 05:10 >> 05:09
POTRES! Hrvatska izbačena sa Svetskog prvenstva
POGLED celog sveta uperena je u Ameriku, Kanadu i Meksiko, a dok traje Svetsko prvenstvo u fudbalu stižu neočekivane vesti.
12. 06. 2026. u 16:15
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (4)