LAKO JE FULAMU KAD IMA MITROVIĆA: Reprezentativac Srbije sa dva gola srušio Birmingem (VIDEO)

16. 09. 2021. u 00:13

LAKO je Fulamu kad mu igra Aleksandar Mitrović. "Kotidžeri" su slavili u gostima protiv Birmingema sa 4:1 u sedmom kolu Čempionšipa, a srpski napadač je ponovo blistao.

ЛАКО ЈЕ ФУЛАМУ КАД ИМА МИТРОВИЋА: Репрезентативац Србије са два гола срушио Бирмингем (ВИДЕО)

Reprezentativac naše zemlje je postigao dva pogotka i došao je do brojke od šest golova, što ga čini drugim strelcem drugog ranga engleskog fudbala.

Fulam je odigrao odličnu utakmicu i već posle 45 minuta je vodio sa 2:0. Prvi se u strelce upisao Odoi, da bi Mitrović minut pre odlaska na odmor bio precizan sa bele tačke.

Nastavili su gosti da napadaju i u nastavku utakmice. To im se isplatilo sa još dva gola. Najpre je je Vilson povećao na 3:0, da bi poslednji gol za tim iz Londona postigao najbolji strelac reprezentacije Srbije.

Jedini pogodak za Birmingem bio je delo Troja Dinija koji je u 87. minutu realizovao jedanaesterac.

Posle ovog kola Fulam se nalazi na čelu tabele sa 16 bodova, dok je Birmingem na 10. mestu sa 11.