TURBULENTNO U MINHENU: : Levandovski napušta Bajern!
Kao grom iz vedra neba stiže vest da je Robert Levandovski zvanično zatražio od Bajern Minhena da ga proda!
FOTO: EPA
Kako javlja ugledni “Skaj sports” Levandovskom je dosta Bajerna. Jednostavno je osvojio sve što se može osvojiti i želi novi izazov.
Ono što ne ide u prilog poljskom fudbaleru je to što aktuelni šampion Nemačke nema nikakvu nameru da proda prvu zvezdu tima.
Čak šta više, Levandovski ima aktivan ugovor do juna 2023. godine i u Bajernu očekuju da ga u potpunosti ispoštuje.
Sa druge strane, jedan od najboljih napadača sveta je frustiran što mu minhenski gigant ne dozvoljava da napusti tim u potrazi za novim izazovom.
S obzirom na to da ima 33 godine, Levandovski bi voleo da okusi igranje fudbala u Premijer ligi ili španskoj Primeri pre nego što okači kopačke o klin.
Kada je već takva situacija navodno bi Bajern bio spreman da proda Levu za 117.000.000 evra?!
Preporučujemo
NAGRADA ZA DOBAR RAD: Zvezdan Mitrović produžio ugovor sa Cedevita Olimpijom
05. 03. 2026. u 22:55
"OPET IGRAMO U TOJ FAMOZNOJ GRUPI": Dušan Vemić posle žreba za Bili Džin King kup
05. 03. 2026. u 22:41
SAD JE SVE POZNATO: Evo sa kim Novak Đoković igra prvi meč u Indijan Velsu
05. 03. 2026. u 22:12
SPEKTAKL! Lalatovićev Pazar protiv "njegove" Zvezde za mesto u polufinalu Kupa Srbije
APSOLUTNI derbi četvrtfinala Kupa Srbije biće odigran u Novom Pazaru gde će istomeni tim na "Gradskom stadionu" ugostiti Crvenu zvezdu (14.45).
05. 03. 2026. u 07:00
IRAN NAPADNUT, A RUSIJA KAŽNjENA! Sergej Lavrov o onome što šta rade Amerika i Izrael, a kako u svemu prolaze Rusi
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. U najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" upleteni su i Iran, ali i Sjedinjene Američke Države i Izrael koji su Irance napali, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze.
05. 03. 2026. u 12:19
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)