ŠTETA ZA MILICU NOVAKOVIĆ: Naša kajakašica u foto-finišu ostala bez direktnog plasmana u polufinale
NAŠA kajakašica Milica Novaković nije uspela direktno da se plasira u polufinale u trci K-1 na 200 metara.
Foto: Printskrin
Zbog toga će srpska takmičarka morati kroz četvrtfinale da se domogne ove faze takmičenja.
Milica Novaković je tokom većeg dela trke bila druga, ali je poziciju izgubila u foto-finišu. Bolja od nje bila je Ruskinja Svetlana Čeringovskaja i to za 39 stotinki. Naša kajakašica je trku okončala sa vremenom 41.579.
Treba reći da je u polfinale sa prve pozicije otišla u polufinale Novozelanđanka Lisa Karington.
Novaković će mesto u polufinalu morati da traži preko četvrtfinalnih trka, koje su na programu od 05.00.
Preporučujemo
UZ SPORTISTE I U NAJTEŽIM TRENUCIMA: Vanja Udovičić otputovao u Tokio na OI
01. 08. 2021. u 20:26
KLADIM SE, OSVOJIĆEMO MEDALjU 2024.: Nina Stojanović jedva čeka Igre u Parizu
01. 08. 2021. u 20:06
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (21.00). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)