SITI POSLAO PONUDU ZA KEJNA: "Pevcima" 100.000.000 evra i ne samo to...
KAPITEN reprezentacije Engleske Hari Kejn želi da napusti Totenhem, a situaciju pomno prati Mančester Siti koji je spreman da mu ponudi ugovor.
FOTO: AP
Kako navodi Fabricio Romano "građani" su uputili zvaničnu ponudu od 100.000.000 evra uz mogućnost slanja određenih igrača put Londona.
Totenhem je tu ponudu odbio, a vlasnik Danijel Levi veruje da može da zadrži napadača.
Budući da Kejnu ugovor ističe sledećeg leta, Totenhem mora ili sada da ga proda ili da ga nekako uveri da potpiše novu saradnju.
Za to vreme, Kejn je na šampionatu Evrope gde sa Englezima u utorak od 21h igra meč 3. kola grupe D protiv Češke.
Preporučujemo
JUNAJTED ODLUČIO ZA KOLIKO BI PUSTIO POGBU: Ko hoće Francuza moraće dobro da plati
20. 06. 2021. u 15:53
REPREZENTATIVAC ITALIJE NA CENI: Juventus poslao prvu ponudu za Lokatelija
20. 06. 2021. u 12:31
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)