EURO 2020: Škotska odolela Engleskoj, tvrda utakmica na Vembliju

18. 06. 2021. u 22:42

FUDBALERI Engleske odigrali su nerešeno, bez golova (0:0) protiv Škotske u okviru 2. kola Evropskog prvenstva u fudbalu.

ЕУРО 2020: Шкотска одолела Енглеској, тврда утакмица на Вемблију

Duel odigran na Vembliju nije opravdao očekivanja kada su golovi u pitanju, ali borbenost je viđena na obe strane.

Igrao se 28. minutu pretio je Heri Kejn, na sreću Škota lopta prolazi kraj gola.

Imali su potom gosti lepu priliku u 30. minutu. Stiven Odonel je odlično reagovao na centaršut u šesnaestercu, a odlično brani Džordan Pikford. U istom minutu pretio je i Če Adams, ali nije uspeo da zatrese mrežu.

Treba istaći i priliku koju je u 48. minutu imao Mejson Maunt, a golman suknjica odlično je bio postavljen. Potom je u 63. minutu Lindon Dajs sklonio loptu sa gol linije.