ZVEZDA PRAVI DRIM TIM: Potpisuju Kolarov i Krstičić, čeka se Prijović
BIVŠI kapiten Srbije Aleksandar Kolarov i Nenad Krstičić, nekadašnji vezista crveno-belih, postigli su dogovor da dođu na "Marakanu".
Foto: M.Vukadinović
Kolarov bi Zvezdi trebalo da se priključi početkom avgusta, odnosno kada završi rehabilitaciju nakon operacije leđa.
On je već obavio razgovore sa direktorskim tandemom Zvezdan Terzić - Mitar Mrkela, kao i trenerom Dejanom Stankovićem, koji je dao pozitivan efekat.
Kolarov će tako izvesno poslednju sezonu u karijeri odigrati u dresu Zvezde, čiji je dres nosio u mlađim kategorijama...
Pred povratkom je i Krstičić iz atinskog AEK-a.
FOTO: M. Vukadinović
Čeka se samo da kreativni vezista raskine ugovor s Grcima, za šta je već napravljen dogovor i očekuje se samo da bude isplaćen kako bi bez obeštećenja potpisao za Zvezdu.
I vratio se na mesto uspeha posle dve i po godine.
Dragović je kompletirao transfer, uskoro će Kolarov i Krstičić, a na meti je još Aleksandar Prijović.
Zvezda pravi jak tim za napad na Ligu šampiona!
(Sportski žurnal)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAŽE SE PRVI BODOVI U SEZONI: Radničkom domaći teren glavni adut protiv Brđana
DRUGO kolo Superlige Srbije otvoriće obračun dva tima koja su prvenstvo započela porazom, Radnički iz Niša i Čukarički koji se sastaju na "Čairu" od 17.30.
25. 07. 2026. u 07:00
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
Srbin autom "pregazio" Dunav i stigao do Hrvatske "ilegalno" - kad moćna reka presuši (FOTO)
POSEBNU pažnju privukao je vozač automobila sa srpskim registarskim oznakama, koji je preko gotovo isušenog dela korita stigao do Vukovarske ade.
24. 07. 2026. u 20:35 >> 20:36
Komentari (0)