VLASNIK PSŽ OTKRIO: Poznato gde Kilijan Mbape nastavlja karijeru
PREDSEDNIK Pari Sen Žermena Naser Al-Kelaifi je rekao da napadač Kilijan Mbape neće napustiti Pariz.
FOTO: AP
Prvi čovek PSŽ-a u intervjuu za "Kanal plus" rekao da je uveren da će klub ovog leta zadržati francuskog fudbalera.
"Što se mene tiče, Kilijan je igrač PSŽ-a i ostaće igrač našeg tima. On je Francuz, Parižanin. Ima ugovor sa timom i 100 posto će ostati", rekao je Al-Kelaifi.
Francuski mediji prenose da je Mbape odlučio da o novom ugovoru razgovara nakon završetka Evropskog prvenstva.
Ranije se spominjao Real kao potencijalno nova destinacija za 22-godišnjeg fudbalera.
Preporučujemo
SVET SE SMEJE NEJMARU: Ovakav promašaj sa penala nismo do sada videli (VIDEO)
23. 05. 2021. u 22:29
ČEKA LI NAS NEVEROVATAN RASPLET: Poketino napušta PSŽ i vraća se u Totenhem?!
25. 05. 2021. u 09:09
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
HRVATSKA U NEVERICI: Evo šta su Srpkinje uradile u Dubrovniku
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - Srbije.
24. 03. 2026. u 19:20
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)