ODBIO SRBIJU, A IDE NA EURO 2024: Nova zvezda fudbala dobila poziv selektora
Fudbaler Bajerna Aleksandar Pavlović uvršten je na širi spisak reprezentacije Nemačke za predstojeće Evropsko prvenstvo.
FOTO: AP
Vest je objavio njegov klub Bajern na zvaničnom sajtu, iako selektor Nemačke Julijan Nagelsman još nije objavio spisak igrača na koje će računati za EURO.
Pavlović (20) je sin Srbina i Nemice, imao je poziv selektora Dragana Stojkovića da igra za "orlove", ali se ipak odlučio da zaigra za popularni "Elf".
Nemačka je domaćin Evropskog prvenstva, a takmičenje počinje u grupi A gde su još i Švajcarska, Škotska i Mađarska.
Evropsko prvenstvo igraće se od 14. juna do 14. jula. Titulu prvaka Evrope brani Italija.
BONUS VIDEO: MUK U HUMSKOJ: Bivši igrač Zvezde u finišu meča srušio Partizan
JUNAJTED JE U NALETU: Fulam dolazi na "Old Traford" u pravom trenutku za "crvene đavole"
Mančester junajted nastavlja snažan uspon pod vođstvom Majkla Karika i u nedelju popodne na "Old Trafordu" dočekuje Fulam, u meču koji može dodatno učvrstiti poziciju „crvenih đavola“ u borbi za Ligu šampiona.
01. 02. 2026. u 07:40
NOVAK ĐOKOVIĆ ZAPREPASTIO AUSTRALIJU: Evo šta je Srbin rekao na konferenciji posle finala Australijan opena 2026!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, a onda je vrlo emotivno reagovao na konferenciji za štampu.
01. 02. 2026. u 14:46
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)