KARLEUŠINE NOVE "RUSKE" USNE: Estradna zvezda pokazala novu korekciju na licu
08. 02. 2021. u 23:55
JELENA Karleuša vodi računa o svom izgledu, a nedavno je osvežila usne, dajući im takozvani "ruski volumen" koji je trenutno najpopularniji u svetu.
Povezane vesti
NOVA AFERA POTRESA KARLEUŠU: Mediji bruje o vezi fudbalera Duška Tošića i Ane Jovanović, oglasila se pevačica
BRAK Jelene Karleuše i Duška Tošića godinama je pod lupom javnosti, a u pojedinim trenucima, kao što je to ovih dana, povodom određenih medijskih napisa podigne se velika prašina.
14. 01. 2021. u 22:16
JELENI KARLEUŠI PREKIPELO: Javno se obratila Kim Kardašijan - Zahvali se ili me pitaj za saradnju! (FOTO)
KIM Kardašijan redovno koristi društvene mreže, a na Instagramu je objavila kako pozira u kombinezonu roze gold boje. Ovo je videla i Jelena Karleuša, te se javno obratila američkoj zvezdi iz jednog razloga.
14. 01. 2021. u 21:54
JK SNEG OTOPILA: Folkerka uživa na Kopaoniku u čizmama i tangama
MALA od skandala, kako zovu folk pevačicu Jelenu Karleušu (42) uživa ovih dana na Kopaoniku, sa ćerkama Nikom i Atinom.
12. 01. 2021. u 23:03
Najnovije iz rubrike
LJUBAV DUGA 42 GODINE: Znala je da je on za nju čim ga je videla prvi put! (FOTO)
EJMI Madigan kaže da se njen 42-godišnji brak sa Edom Harisom temelji na ljubavi, međusobnoj podršci i zajedničkoj strasti prema glumi, dok istovremeno doživljava veliki povratak karijere zahvaljujući filmu "Trenutak nestajanja".
03. 02. 2026. u 17:00
SUMNJA SE DA JE OVAJ ČOVEK SA ESTRADE NARUČIO NAPAD NA ČOLINU KUĆU: Bili prijatelji i saradnici (FOTO)
JEDAN pravac istrage upućuje na poznato ime sa estrade, čeka se prikupljanje svih dokaza.
03. 02. 2026. u 16:49
"JEDNA OD NAJSJAJNIJIH ZVEZDA NAŠE TELEVIZIJE" Preminula čuvena voditeljka
LjUBIMICA miliona televizijskih gledalaca, sovjetska spikerka Svetlana Žiljcova, preminula je u 90. godini.
03. 02. 2026. u 16:15
BOGDAN KAO BOGOM DAN: Milica Todorović dala sinu staro srpsko ime (FOTO)
PEVAČICA Milica Todorović porodila se danas, 3. februara, u Beogradu, a na svet donela je zdravog dečaka, a mama i beba se osećaju dobro nakon porođaja.
03. 02. 2026. u 16:01
JEDINA BILA U KUĆI KADA JE BAČENA BOMBA: Čolina mlađa ćerka Lara utučena, gledala u jednu tačku i ćutala (FOTO)
DANS rano ujutru na kuću legendarnog pevača Zdravka Čolića bačena bomba.
03. 02. 2026. u 15:39
Komentari (0)