ISPISAĆU NAJLEPŠE STRANICE OVE PRIČE: Saša Matić u novembru peva nove pesme u Novom Sadu (FOTO)
01. 10. 2025. u 18:25
JEDAN od najpopularnijih pevača na domaćoj sceni, Saša Matić, održaće veliki koncert u Novom Sadu, 15. novembra u dvorani „Spens“.
Povezane vesti
MUZIČKA LJUBAV U SRCU ŠUMADIJE: Saša Matić pevao u Kragujevcu za Dan žena (FOTO)
FOLK zvezda Saša Matić priredio je nezaboravno muzičko veče u Kragujevcu, gde je sinoć, 8. marta, u prepunoj hali „Jezero“ održao koncert koji će publika dugo pamtiti. Više od šest hiljada ljudi pevalo je uglas njegove najveće hitove, a atmosfera je od prvog do poslednjeg takta bila na vrhuncu.
09. 03. 2026. u 15:10
OBOREN REKORD POSETE U "MORAČI": Saša Matić i Aco Pejović održali koncert u Podgorici, dvoranom se orili dobro poznati hitovi (FOTO)
FOLK zvezde Saša Matić i Aco Pejović održali su sinoć zajednički nastup u Podgorici, u dvorani "Morača",a u njihovim hitovima uživalo je više od 7 hiljada posetilaca, čime je zabeležena izuzetno visoka posećenost ovog sportsko-kulturnog objekta i popunjen čitav kapacitet dvorane.
08. 03. 2026. u 17:20
DAME MOJE, PEVAM SAMO ZA VAS: Saša Matić u Kragujevcu pružiće ljubav i emociju (FOTO)
FOLK zvezda Saša Matić prirediće veliki koncert na Dan žena, u Kragujevcu, u hali „Jezero“, a interesovanje publike je ogromno.
06. 03. 2026. u 17:10
PRISETIO SE BOGATE KARIJERE: Halid Muslimović otkrio veliku tajnu o pesmi Harisa DŽinovića (FOTO)
JEDNA od najvećih folk zvezda sa ovih prostora, Halid Muslimović održaće veliki koncert pod nazivom „Veče pravog meraka“, koji će 3. aprila okupiti publiku u Master hali Novosadskog sajma.
17. 03. 2026. u 20:40
EMOCIJE, PRIJATELJSTVO I HITOVI: Halid Muslimović sa kolegama u srcu Novog Sada pevaće iz duše, a onda pomenuo i Harisa DŽinovića (FOTO)
PRED folk zvezdom Halidom Muslimovićem je veliki koncert pod nazivom „Veče pravog meraka“, koji će 3. aprila okupiti publiku u Master hali Novosadskog sajma.
17. 03. 2026. u 20:25
Najnovije iz rubrike
PORODICA KAO PODRŠKA: Harija Mata Harija iz prvog reda gleda ćerka Nađa (FOTO)
POP zvezda Hari Varešanović večeras je na prvom od tri koncerta u Sava centru obeležio 40 godina benda "Hari Mata Hari".
20. 03. 2026. u 22:27
40 GODINA EMOCIJE, MUZIKE I LJUBAVI: Hari Mata Hari održao prvi od tri velika solistička koncerta (FOTO)
POP zvezda Hari Varešanović održao je večeras prvi od tri velika solistička koncerta u Plavoj dvorani Sava centra.
20. 03. 2026. u 22:07
TRAMP OD NOVINARA SAZNAO ZA SMRT ČAK NORISA: Pogledajte kako je reagovao (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp oglasio se o smrti Čaka Norisa, čuvenog holivudskog glumca koji je ranije danas preminuo u 86. godini života.
20. 03. 2026. u 21:28
DOŽIVELA KLINIČKU SMRT Glumica prošla pakao - sepsa i borba za život: "Učila sam ponovo da hodam"
GLUMICA danas uživa sa svoje dve ćerke, bez obzira na teške momente kroz koje su prošle.
20. 03. 2026. u 19:47
ANEGDOTA SA PELETOVE I OLGINE SVADBE: Kumovao im Boda Ninković koji je zakasnio na venčanje - svi ga čekali ispred matičara
Olga Odanović i Dragan Petrović Pele otkrili su detalje svoje ljubavne priče – od venčanja na kojem je kum kasnio do neobičnog početka njihove veze.
20. 03. 2026. u 19:40
Komentari (0)