PEVAČICA UBIJENA NAKON GOSTOVANJA U NJENOJ EMISIJI Sanja Marinković samo jednom govorila o tragediji: "Da ne poverujete"
Voditeljka Sanja Marinković jednom prilikom je govorila o Kseniji Pajčin koja je stradala nedugo nakon što je gostovala u njenoj emisiji.
Foto: TV Pink printskrin
Sanja je tada otkrila nepoznate detalje emisije koja je emitovana tek nakon pevačicine smrti.
- Imala sam emisiju sa Ksenijom Pajčin, Nenadom Čankom i Oliverom Katarinom i posle se dogodilo da smo snimali još mnogo emisija, pa smo imali neke zahteve sponzora, pa nikako da dođe na red ta emisija da se emituje. U međuvremenu se dogodi ta tragedija sa Ksenijom Pajčin. Onda sam tu emisiju emitovala kao IN MEMORIAM. Da ne verujete, bilo je i takvih stvari - rekla je Sanja tada.
Foto: Nemanja Kostić
Mia: "Ksenija je tugovala u svoje četiri zida"
Podsetimo, pevačica Ksenija Pajčin tragčno je nastradala 16. marta 2010. kada ju je ubio tadašnji dečko Filip Kapisoda.
Sestra pokojne pevačice Ksenije Pajčin, Mia Pajčin, nedavno je otkrila nepoznate detalje o životu svoje sestre.
Foto: D. Milovanović
- Ona sebi nikada ne bi dozvolila da neko vidi da je tužna tugovala je u svoja četiri zida. Tata joj je stalno govorio da uči, da se posveti školi, ali ona je volela da kada čuje muziku baci sveske i knjige i samo igra. Znam da je ona sebe davala maksimalno kada je muzika u pitanju i da je radila ono sto je volela, a to je najvažnije.
(Blic)
Preporučujemo
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)