ONA SKROZ MENJA IZGLED, A SPOJ GLASOVA JE VRHUNSKI: Princ od Vranje je pre pobede snimio duet s lepom plavušom

Dušan Cakić

10. 03. 2025. u 17:25

SRPSKI predstavnik na predstojećoj Evroviziji, Stefan Zdravković, poznatiji pod nadimkom Princ od Vranje, sve je oduševio pesmom "Mila" kojom je i pobedio, a ono što mnogi ne znaju je da je jednako dobru baladu otpevao sa poznatom pevačicom.

ОНА СКРОЗ МЕЊА ИЗГЛЕД, А СПОЈ ГЛАСОВА ЈЕ ВРХУНСКИ: Принц од Врање је пре победе снимио дует с лепом плавушом

Foto: Nikola Glišić

Princ je pre tri mesca sa koleginicom Šejlom Zonić, objavio duet "Paučina" koji suvereno vlada radio stanicama, posebno poslednjih dana nakon što je pobedio na "Pesmi za Evroviziju".

Foto: Nikola Glišić

Mnogima se veoma dopalo i to kako Šejla i Princ izgledaju u spotu, a interesantno je da je Zonićka promenila izgled tokom snimanja, te se u jednom kadru pojavljuje duge kose, a u sledećem kratke.

Foto: Nikola Glišić

Pevačica koja je pobedila u takmičenju “Zvezde Granda” svima je prepoznatljiva po divnom glasu, a da li će se i ona okušati na Evroviziji, pokazaće vreme.

Do tada njen glas svi mogu slušati u pesmi “Paučina”, kao i u pesmama “Brak”, "Dert", duetima “Crni snegovi” koju je snimila sa Mirzom Selimovićem i "Ako nam je suđeno" numeru koju je otpevala sa Draganom Kojićem Kebom.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)