BARBARA BOBAK ZAVRŠILA U "SLAGALICI": Gledaoci kviza iznenađeni, ona se odmah oglasila

Новости онлајн

16. 04. 2024. u 10:45

BARBARA BOBAK našla se rame uz rame sa slavnom glumicom Brižit Bardo.

БАРБАРА БОБАК ЗАВРШИЛА У СЛАГАЛИЦИ: Гледаоци квиза изненађени, она се одмах огласила

Foto: N. Skenderija

U popularnom kvizu "Slagalica" takmičari su imali zadatak da navedu sve osobe iz sveta muzike sa inicijalima B.B. Na spisku pored Brižit su se našli i Bobi Braun kao i Bane Bojanić i Barbara Bobak.

Foto: Novosti

"Kraj sveta" - napisala je pevačica.

Foto: RTS 1

Barbara nije krila oduševljenje što se našla u poznatom kvizu, te je odmah to podelila i na svojim društvenim mrežama.

(BLIC)

BONUS VIDEO:

POKREĆU ME NEPREDVIĐENE SITUACIJE | "Novosti" intervju | Miloš Radenković

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)