"PREŠAO IGRICU!" Bajina ćerka se oglasila posle spektakla na Tašu - Momenat kada je meni udarila u oči reka suza... (FOTO)
PEVAČ Baja Mali Knindža napravio je spektakl na Tašmajdanu gde je na punom stadionu održao koncert za pamćenje, a Bajina najstarija ćerka Smiljana oglasila se na Instagramu posle koncerta.
Foto: Marija Mlađen/ATA images
- Prešao igricu! Tata! Doktor! Momenat kada je meni udarila u oči reka suza... Meni koja suzu pustim jednom godišnje. Naboj energije, emocija, ponosa, inata... Svega. Puno srce. Hvala svima koji ste sinoć bili da podržite mog oca i što ste uveličali jedan od najvećih događaja i momenata u njegovoj karijeri. Zaslužio je. Hvala Vam što ste svi u glas pevali kao jedan svaku pesmu. Taš je "goreo". Svi ste za ponos. A za tebe tajo, ostani uvek to što jesi jer - najveći si i dok imaš najponosniju decu i suprugu kao vetar u leđa, ne može ti niko ništa! - poručila je Smilja.
Nastup na Tašu definitivno je kruna karijere popularnog Krajišnika koji nikoga ne ostavlja ravnodušnim. Emotivni naboj osećao se i sat vremena pre koncerta, još na putu ka samom Tašu.
Publika je pevala Bajine pesme uglas, a kada je pevač izašao na binu uz borbene taktove pesme "Pevaj, Srbijo" euforija je dostigla vrhunac.
Hitovi su se nizali kao na traci: "Ptico moja, bjeli labude", "Čuvaj mi se sine", "Morem plovi jedna mala barka", "Duni vjetre preko jetre", "Božić je", "Kosovo je Srbija", "Zove Dinara", "Prepelica", "Ulje maslinovo", "Dinarsko srce", "Bulevar revolucije", "Napolitanka"...
Poseban pečat koncertu dale su i brojne bakljade, kao i vatromet pre početka drugog Bajinog bloka.
Baja Mali Knindža je koncert, koji je trajao čak tri sata, završio pesmom "Kad sam bio mali", a koju je otpevao na insistiranje publike koja je skandirala refren te pesme.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)