MUZIČKO POVEZIVANJE SRBIJE I CRNE GORE: Prvi "DŽezalend" u Temerinu 18. i 19. septembra
FESTIVAL "Džezalend" prvi put će biti održan u Temerinu, 18. i 19. septembra, uz besplatan ulaz. Celodnevni programi će biti predstavljeni u Kulturnom centru "Lukijan Mušicki", etno-kući "Tajhaz" i na gradskom bazenu.
Foto ATA Images
Ova manifestacija kroz lepezu stilova (džez, bluz, etno, vorld mjuzik) spaja Srbiju i Crnu Goru. Pokretač festivala je nevladina organizacija "Urbani kult", koja u komšijskoj državi već 15 godina organizuje "Petrovac džez festival" i "Montenegro sanrege festival".
Uz izložbe, radionice, promocije, najveću pažnju privlači muzički program. Najzvučnije ime festivala Nada Pavlović (na slici) nastupa sa svojim bendom druge večeri, u nedelju (20.30) na bazenu. Zasviraće i "Maks Kočetov kvintet", Toni Kitanovski, "Balkan strings", "Orjen Riđanović trio"... Festival se održava uz poštovanje svih mera Instituta za javno zdravlje Srbije.
Preporučujemo
KARLEUŠA OVE GODINE NIJE PRAVILA ROĐENDANSKU PROSLAVU: Razlog će vas oduševiti (FOTO)
18. 08. 2021. u 16:35
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)